Dziesięciolecie mojej twórczości!

Najpiękniejsze życzenia ever!

Jeśli ktoś obejrzy ten filmik i nie zrobi mu się ciepło na sercu, to ja nie wiem! Jeden z NAJCUDOWNIEJSZYCH prezentów, jakie kiedykolwiek dostałam! Tyle osób zaangażowanych! Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy wzięli udział w zrobieniu mi tej jubileuszowej niespodzianki!!! Cudowne, prawda?!

Konkurs i jubileuszowe wydanie Utopców

Konkurs Jubileuszowy

Dziesięć lat temu, 6. lutego 2014, wydany został Motylek! W związku z tak okrągłą rocznicą, mam dla Was specjalną niespodziankę - konkurs jubileuszowy. Zaczęło się od Motylka. Ale! We wszystkich rankingach zawsze wybieracie jako ulubioną część sagi Utopce (fabryczka czekolady na samotnej łące w lesie, ciemność, stare tajemnice i, po raz pierwszy, wątki słowiańskie). W związku z tym to Utopce doczekają się specjalnego jubileuszowego wydania!!! 

Będzie specjalne z wielu względów. Ale! Również dlatego, że to Wy będziecie je współtworzyć. Jak?! OTO ZASADY: Opisz w max. 10  zdaniach swoje wspomnienia związane z moimi książkami. Jury wybierze 10 zwycięzców, których teksty zostaną wydrukowane w tym jubileuszowym wydaniu! 10 dodatkowych osób trafi z kolei do filmiku na moim YouTube, w którym odczytam wyróżnione historie. Odpowiedzi można zamieszczać w komentarzach pod urodzinowymi postami (na Facebooku, Instagramie, Youtube lub TikTok) albo wysłać je na adres anna.rosinska@katarzynapuzynska.pl . Spośród zgłoszeń jury wybierze zwyciezców. Pełny regulamin konkursu znajdziecie u mojego Wydawcy tu. Organizatorem konkursu jest Prószyński Media. Czas na zgłaszanie prac do piątku 9.02.2024. Ogłoszenie wyników 20. lutego 2024!

Nasza społeczność jest dla mnie niesamowicie ważna. Bez Was nie byłoby mnie, więc nie wyobrażam sobie, żebyście nie byli częścią tego jubileuszu. Prószyński planuje to specjalne wydanie na drugi kwartał 2024, więc aż tak długo nie trzeba będzie czekać aż zostanie się unieśmiertelnionym w książce. Bo, co zostanie wydrukowane, to nie znika - sami wiecie. Powodzenia!

Wydanie specjalne Utopców

Mogę wreszcie zdradzić, że to szczególne wydanie będzie miało zupełnie inną oprawę graficzną niż wersja pierwotna! Będzie nowa okładka (twarda z inną grafiką) i, moje wielkie marzenie, malowane brzegi. Jak Wam się podoba?! Czy to nie będzie cudo?! A, no i na przedzie wydrukowana będzie też napisana przeze mnie ręcznie dedykacja (mogliście ją również pobrać na swoje czytniki, jeśli ktoś woli e-booki) - wszędzie nie dotrę i nie dam rady podpisać wszystkich egzemplarzy, w tej książce będzie więc za to taki „prawie podpis”. Mega się cieszę, że to wydanie stworzyliśmy razem! Moje Czytelniczki i Czytelnicy to najlepsza ekipa pod słońcem!!! Już się nie mogę doczekać, kiedy to kolekcjonerskie wydanie trafi w Wasze ręce! Kasia

Limitowana edycja książki z autografem i pieczątką oraz pamiątkowa grafika na Czytniki InkBook 

Już teraz możesz kupić jedną z książek z autografem (i jubileuszową pieczątką) lub pobrać specjalną grafikę na swój czytnik!

odbierz darmową grafikę wygaszacza z autografem autorki i rabat 10%* na książki jej autorstwa w Publio . 
Szczegóły >>> tu <<<

Kup książkę z autografem. Szczegóły >>> tu <<<